STRAKONICE V SOBOTU OD 14:30

V sobotu pokračuje dalším 20.kolem Ženská basketbalová liga. Do Nymburka přijede tým ze Strakonic. Pozor, hraje se již od půl třetí.

V ROSNIČCE DRAMA AŽ DO KONCE

Přímý souboj o třetí místo tabulky přinesl podle očekávání vyrovnaný konečný výsledek, avšak skóre se často neměnilo, spíše to byly dva úseky, ve kterých dominoval jeden nebo druhý tým. (...)

UVAŘÍME SLOVANKU VE VARECH?

Dnes zamíří hráčky DSK k dalšímu zápasu ŽBL. I když to bude domácí utkání, budou na něj cestovat 200 km do Karlových Varů. Soupeřem jim bude Slovanka MB.

PROHRA S LOKO NÁS MŮŽE HODNĚ MRZET

Do utkání proti Trutnovu jsme museli nastoupit bez tří hráček a to se nakonec projevilo především tím, že jsme si nevybudovali náskok, aby byl závěr zápasu v klidu pod naší kontrolou. L (...)

USK OPĚT DOMINOVALO

Zápas mezi našimi děvčaty a USK Praha měl jednoznačného favorita. Ten svou úlohu vyjma druhé čtvrtiny beze zbytku splnil a potřetí v historii překonal na naší palubovce stovku. BS DSK B (...)

SOBOTNÍ SOUBOJ S MISTREM

Do Nymburka míří absolutní vládce ženského basketbalu tým ZVVZ USK Praha. Zápas s multimistrem ŽBL a účastníkem Euroligy žen začíná v sobotu už hodinu po poledni. (...)

PODKOŠOVÁ PROHRA = PROHRA CELKOVÁ

Utkání proti Hradci Králové jsme prohráli pod košem, kde domácí získali o 18 míčů při doskoku navíc. Sokol Hradec králové : DSK Basketball Nymburk 62:55.

• #STRAKONICE V SOBOTU OD 14:30