Aktuality | Eurocup

ŠKODA, V MAĎARSKU PROHRA O 7
08.11.2018 13:41

Nymburské ženy bojovaly statečně v Maďarsku proti Szekszárdu, ale ve vyrovnaném utkání se na konci radovaly domácí hráčky po vítězství 72:65, což do odvety skýtá velkou naději.
Více zde..

MAĎARSKY UŽ NEROZUMÍM
07.11.2018 14:56

Před zápasem, který začíná dnes v 18:30 jsme se ještě spojili s trenérem Kuruczem a zeptali jsme se ho na soupeře, jak je výhodný pro nás systém ECW, proč je maďarský ženský basket jako celek dál než v Česku, či zda neměl nikdy u Dunaje problém se svým maďarským jménem. Odpovědi najdete v článku.
Více zde..

NA HORKOU MAĎARSKOU PŮDU
06.11.2018 22:22

V úterý hodinu před východem Slunce se deset hráček DSK Basketball Nymburk naskládalo s asistentem Jiřím Havranem do autobusu Míly Heřmanského a odjelo do maďarského Szekszárdu odehrát další zápas Eurocupu žen.
Více zde..

ZASLOUŽENÁ VÝHRA V CELJE
31.10.2018 09:22

Utkání v Celje mělo dvě fáze - první čtvrtinu a zbytek zápasu. V prvních deseti minutách byli lepší domácí a ve zbytku utkání, především ve třetí čtvrtině, jsme dominovali my. Započtení obou částí nám vyneslo výhru 83:68.