V TRUTNOVĚ JSME SI DOŠLI PRO POSTUP

Utkání v Českém poháru, které je díky své fatálnosti vždy ošidné, jsme porazili Loko Trutnov 77:55 a postupujeme do Final Four, jenž se bude hrát devátého a desátého března v Karlových  (...)

OSTRAVA SMETENA ŠŇŮROU 30:2

Odrazovým můstkem k celkovému vítězství 88:68 nad SBŠ Ostrava byl stav 35:35 v polovině druhé čtvrtiny. Ještě do konce prvního poločasu jsme vedli o patnáct a o dalších pět minut pozděj (...)

PROHRA V POLSKU, KONEC ECW

Polský tým potvrdil roli favorita v prvním kole play-off Eurocupu žen, vítězil přesvědčivě nad našimi hráčkami 93:66 a postupuje dál. Pro naše hráčky sezona v ECW končí. (...)

DRAMATICKÉ BOJE S KP NEKONČÍ

S KP Brno jsme odehráli další vyrovnaný zápas bohužel však se špatným konečným výsledkem 64:68, byť druhý poločas byl z naší strany sehraný lépe než druhá čtvrtina. (...)

PLAY-OFF EUROCUPu VE ČTVRTEK

Už ve čtvrtek v rámci poháru Eurocup změříme síly s jedním z nejlepších polských týmů poslední doby Artego Bydgoszcz. Utkání začíná v obvyklých 19:00 hodin. (...)

PF 2019

PF 2019

DSK Basketball Nymburk děkuje svým příznivcům a partnerům za podporu v roce, který právě končí a těší se na spolupráci v roce 90.výročí nymburského basketbalu.

BEZPEČNÁ VÝHRA

Třetí adventní neděle přinesla očekávané vítězství nad týmem Teamstore Brno. Díky nátlakové hře jsme dokázali vytvořit výrazné vedení už v první čtvrtině. I když se hostům nedá upřít sn (...)