ŠPATNÝ ÚVOD, DOBRÝ ZÁVĚR

Utkání proti Karlovým Varům bylo rozděleno na dva zápasy. První se hrál do 12 minuty a prohráli jsme ho 20:36, druhý „navazoval bez přestávky“ a vyhráli jsme ho 84:28. Do tabulky ŽBL se (...)

DRUHOU PŮLKU ŽBL OTEVŘEME S KV

Dnešní zápas proti Basketbalové akademii Karlovy Vary by mohl patřit spíše ke snadnějším zápasům, protože oba týmy dělí v tabulce pět míst, ale přesto se dá očekávat souboj dvou nejlepš (...)

PROTI USK JSME BYLI BEZ ŠANCE

Zápas proti USK Praha měl už dávno jasného favorita - tým, který v české lize neprohrál 122 zápasů v řadě. Čtyřicet minut to jednoznačně potvrdilo. DSK Basketball Nymburk : ZVVZ USK Pra (...)

Z DLOUHÉ CESTY ROVNOU NA ZÁPAS

Po návratu z posledního zápasu EuroCupu neuběhne ani dvanáct hodin a už budou zase naše hráčky připraveny k úvodnímu rozskoku ligového utkání proti USK, které završí první polovinu zákl (...)

PROHRA ZNAMENAJÍCÍ STOP

Letošní působení v Eurocupu žen pro nás končí. Nedokázali jsme v lichých čtvrtinách, především ve třetí, držet s domácí Ragusou krok a favorit splnil očekávání. Nicméně za výkon se styd (...)

V RAGUSE O NADĚJI POSTUPU

Dnes od půl deváté večer rozehrají naše basketbalistky poslední utkání v základní skupině Eurocupu v italské Raguse. Zápas, který nám ještě dává matematickou naději na postup do play-of (...)

CENNÁ VÝHRA V BRNĚ NA KP

Zápas v Brně byl pro oba týmy důležitý a sliboval dobrou podívanou. První poločas se divákům musel líbit, padlo 92 bodů, druhý potěšil více trenéry, padlo o třetinu méně bodů. KP Brno : (...)