PRVNÍ LETOŠNÍ PROHRA

Slavie ukázala, že na domácí palubovce poráží všechny své soupeře. Využila naší únavy z cesty do Portugalska a zásluhou většího tlaku v útoku i obraně vyhrála 105:77. (...)

DŮLEŽITÝ VSTUP DO EUROCUPU

Dnes vstoupí do Evropy také naše ženy. Los jim připravil první zápas na venkovní palubovce na okraji Lisabonu a soupeřem jim bude úřadující portugalský mistr GDESSA Barreiro. Zápas začí (...)

DRUHÝ POLOČAS LEPŠÍ PRVNÍHO

Také v Brně na Žabinách jsme dokázali udržet neporazitelnost, byť to byl zatím nejtěžší soupeř. Především ve druhém poločase, který jsme vyhráli 44:20, jsme domácí dokázali zastavit a celkově zvítězit 86:66.

NA ROSNIČCE O ČISTÝ ŠTÍT

Naše hráčky absolvují první za tří zájezdů do Brna. Na Rosničce v Brně–Žabovřeskách je přivítají Žabiny, tým se slavnou historií a dobrou současností. (...)

DALŠÍ STOVKA V LIZE

Utkání v Nymburce proti Trutnovu připomínalo zápas v Ostravě v minulém kole, i konečný výsledek 102:56 a průběh se mu hodně přiblížil.

CHCEME NAVÁZAT NA PĚKNOU BILANCI

Po pěkném střeleckém představení čeká na naše děvčata ve čtvrtek od sedmi večer Loko Trutnov. Soupeř, kterého už letos jednou porazili na turnaji v Krakonošově panství. (...)

DESTRUKCE OSTRAVY

Naše hráčky neměly se SBŠ Ostrava žádné slitování a od začátku do konce domácí tým válcovaly ohromnou silou. Po poločase 61:33 dotáhly utkání až na stobodovou hranici 105:56 (...)