MÁME MEČBOL

MÁME MEČBOL

V Hradci jsme učinili důležitý krok k rychlému ukončení série o bronzové medaile. Po vítězství 79:61 už nám zbývá zvítězit v jednom utkání a po bronzu z Českého poháru si na krk pověsím (...)

CHCETE BÝT U TOHO?

Zítra, v úterý od 17:30, odehrajeme druhý zápas o bronz v Hradci Králové. Pokud chcete jet s námi, přihlaste se na zájezd.

ÚSPĚŠNÝ START DO SÉRIE

Očekávané první utkání série o bronz se Sokolem Hradec Králové dopadlo možná lépe, než mnozí očekávali. Hosté se nedokázali prosadit a od druhé čtvrtiny ztráceli kolem deseti bodů. Nako (...)

BRONZOVÁ SÉRIE STARTUJE V PÁTEK

V semifinále se nám nepodařilo přemoci KP Brno, a proto nás čeká od tohoto pátku souboj o poslední sadu medailí z bronzu. Soupeřem nám v sérii na tři vítězné zápasy bude Sokol Nilfisk H (...)

DRUHÁ ČTVRTKA ROZHODLA

Ve druhé čtvrtině, kterou jsme prohráli o 15 bodů, dostaly mat naše postupové šance do finále a to i přesto, že jsme ve třetí čtvrtině ještě o výsledek zabojovali a dokázali se přiblížit na hratelný rozdíl.

NADĚJE JE MENŠÍ ALE ŽIJE!

Čekání na změnu letošních zvyklostí o vítězství hostujících týmů se v zápasech s KP Brno opět o jeden zápas protáhlo. My věříme, že se protáhne ještě o jeden zápas v sobotu v Brně. Ten  (...)

JE NA ČASE ZMĚNIT LETOŠNÍ SITUACI

Po dvou dnech usilovného tréninku bude ve středu pokračovat semifinálová série proti KP Brno. Tentokrát se vrací na nymburskou palubovku a vítězný tým bude mít k dobru mečbol na postup  (...)