DNES SOUPEŘ NEJTĚŽŠÍ

VE VARECH S HRADCEM

Po středeční cestě na východ čeká na hráčky dnes cesta na západ. Domácí utkání s Hradcem Králové se totiž uskuteční na palubovce KV Arény v Karlových Varech. (...)

PĚT MINUT VYHRÁLO ZÁPAS

Jak se utkání vyhrát během pěti minut jsme předvedli na domácí palubovce SBŠ v Ostravě. Konečný rozdíl ve skóre byl pro domácí ještě příznivý. SBŠ : DSK 68:84 (...)

DNES V OSTRAVĚ

Dnes v dalším pokračování Ženské basketbalové ligy si chceme zlepšit náladu v Ostravě v utkání proti SBŠ.

KP BRNO BYLO ŠŤASTNĚJŠÍ

Utkání v Nymburce mezi domácím DSK a KP vyhrál šťastnější tým z Brna. Byť byl po většinu zápasu ve vedení, poslední střela patřila nám, a kdyby Chloe proměnila trojku, odešli bychom jak (...)

KáPéčku  MÁME CO VRACET

KáPéčku MÁME CO VRACET

Jestli existuje tým, kterému máme co vracet, pak je to KP Brno, se kterým změříme svoje síly v dalším kole Ženské basketbalové ligy na domácí palubovce.

RADOST POHLEDĚT

V Brně jsme si zápas proti Teamstore Brno udělali svým způsobem hry poměrně lehký. Kontrolovali jsme jeho průběh od prvních minut a přes mírný útlum ve třetí čtvrtině jsme ho dovedli k  (...)