Aktuality | ŽBL

U LABE ZAZPÍVAL KANÁR
06.12.2014 23:27

Od páté minuty se v utkání Nymburka a Ostravy hrálo jen podle domácích not. Ve druhé čtvrtině dokonce dostala Ostrava kanára, když nedala ani jeden jediný bod, přičemž bodové sucho trvalo ještě o šest minut déle.
Více zde..

ZÍTRA POKRAČUJE ŽBL
05.12.2014 10:20

Po odloženém utkání minulého týdne pokračuje 9.kolem ŽBL. Do Nymburka přijede lepšící se nováček z Ostravy. Zápas začíná jako vždy ve 14:00 hodin.
Více zde..

ODLOŽENÍ ZÁPASU
26.11.2014 23:40Aktualizováno 27.11.2014 00:24

Upozorňujeme fanoušky našeho týmu žen, že utkání 8.kola ŽBL proti Slavii Praha, které se mělo hrát v sobotu 29.11. od 14:00 v Nymburce, se pro nedostatek hráček soupeře odkládá na pozdější termín.
Více zde..

CHYBĚLY TŘI BODY
23.11.2014 09:41

Bez Dariny Mišurové, se zraněnou Jacintou a třemi fauly po deseti minutách Waltie Rolle jsme se s IMOSem Brno drželi statečně. V závěru nám chyběla jedna střela k vyrovnání. Konečný výsledek IMOS - Nymburk 63:60.