ODLOŽENÍ ZÁPASU

Upozorňujeme fanoušky našeho týmu žen, že utkání 8.kola ŽBL proti Slavii Praha, které se mělo hrát v sobotu 29.11. od 14:00 v Nymburce, se pro nedostatek hráček soupeře odkládá na pozdější termín.

Vedení soutěže ŽBL rozhodlo, že vyhoví žádosti vedení klubu BLK Slavia Praha a zápas s Nymburkem odloží. Na oficiálních stránkách ani jinde na internetu jsme nenašli, které hráčky absentují. Faktem je, že pohárové utkání na palubovce Karlových Varů v pondělí 17.11.2014 odehrálo vlastně B-éčko.

V článku na portálu iBasket se píše: "Slavia se letos sice stejně jako Lokomotiva spoléhá v Ženské basketbalové lize na výkony svých cizinek, v utkání 3.kola českého poháru je však nechala sedět všechny pouze v hledišti mezi diváky."

Ovšem v sedmém kole ŽBL 22.11.2014 v zápase proti Trutnovu už odehrála Slavia své utkání v deseti na soupisce, přičemž nastoupila jak Lowenthal (33 minut) tak Leary (26 minut) nebo Češka Johnová (36 minut).

Zdá se, že listopad je pro hráčky Slavie hodně krizový. Už v minulé sezoně byl skrečován zápas mezi BLK Slavia Praha a Karou Trutnov, protože v 19.minutě už zbyla jen jedna hráčka do hry a v tom případě zápas končí. Více si o tom můžete přečíst zde.

Ovšem ať je to tak nebo tak, utkání se v sobotu 29.11. od dvou hodin nehraje. Jakmile budeme znát náhradní termín, budeme vás informovat na našich stránkách a v Nymburském deníku.

vloženo: 26.11.2014 23:40 / aktualizováno: 27.11.2014 00:24 / přečteno: 32684x