Aktuality | Český pohár

V TRUTNOVĚ JSME SI DOŠLI PRO POSTUP
17.01.2019 16:38

Utkání v Českém poháru, které je díky své fatálnosti vždy ošidné, jsme porazili Loko Trutnov 77:55 a postupujeme do Final Four, jenž se bude hrát devátého a desátého března v Karlových Varech.
Více zde..

BRONZOVÝ ČESKÝ POHÁR
27.02.2018 15:32

Utkání zklamaných o třetí místo v Českém poháru jsme rozhodli hned v první čtvrtině a nenechali jsme nikoho na pochybách, že je bronzová medaile dostatečnou motivací. I když se Žabiny od třetí čtvrtiny enormně snažily, utkání skočilo naší výhrou 87:77.
Více zde..

SEN O VÍTĚZSTVÍ V POHÁRU ROZPUSTILY LVICE
26.02.2018 08:36

Utkání proti Sokolu Hradec Králové nám hodně nevyšlo. Příliš mnoho ztrát, neschopnost se adaptovat na těsnou obranu soupeře a také problémy se bodově prosadit nás uvrhly v průběhu utkání do tak výrazné ztráty, že jsme se z ní už na konci nedostali.
Více zde..

V NEDĚLI NA POHÁR
23.02.2018 09:25

Už za necelých 50 hodin budeme znát, kdo vyhraje letošní Český pohár žen. Čtveřice týmů si boj o zlato rozdá v neděli a pondělí na naší palubovce Sportovního centra.