ŽENY B | 2.liga - 20.02.2016 13:00

38
Sluneta Ústí n.L. Sluneta Ústí n.L. Hosté
40

Proti dosud neporaženému lídrovi soutěže jsme nastoupili kompletní, dokonce za nemocného trenéra Kutíka přišel pomoci D.Kurucz od „A“ týmu. Zkušení hosté mají hru založenu na vynikající obraně, a tak jestli jsme chtěli uspět, museli jsme v ní být stejně dobří. V první čtvrtině byla hra zcela vyrovnaná, o koš jsme byli nahoře my – 11:9. V druhé desítce naše hráčky předvedly vynikající výkon. Skvěle bránily a v útoku se díky rychlému posunu míče dostávaly do dobrých střeleckých pozic, které proměňovaly. Tuto část jsme vyhrály 18:6, takže o půli nás hřálo 14-ti bodové vedení. Bohužel tento výkon jsme po obrátce neudrželi. Obrana byla stále výborná, problémy nám přinášel útok. Začali jsme v něm hrát staticky a hlavně stereotypně. To se projevilo ve vyšším počtu ztrát a nižším počtu bodů. V třetí části jsme ztratili 5 bodů ze svého náskoku a hosté ucítili šanci na zvrat. Bohužel stejná hra v útoku pokračovala i v poslední čtvrtině, v níž jsme nakonec dali pouhý 1 koš. I když jsme stále dobře bránili, Ústí se podařilo v poslední minutě strhnout vítězství na svou stranu. Prohra hodně bolí, k výhře scházelo tak málo....

Body: Friedelová a Hlaváčová po 8, Vaněčková a Hájková po 7, Vančurová 6, Mocová 2, Myšková, Dirbáková, Žampová a Jonášová -  Koubová a Vopálenská po 8, Bartošková, Medunová a Flemrová po 6, ... fauly: 19:16, TH: 7/4:15/3, trojky: 6 : 1, čtvrtiny: 11:9, 18:6, 7:12, 2:13