ŽENY B | 2.liga - 29.11.2015

Basket Poděbrady Basket PoděbradyDomácí
44
74

Nedělní odveta už daleko více odpovídala papírovým předpokladům. Od počátku jsme velmi pozorně bránili a v útoku jsme si vytvářeli slušné střelecké příležitosti. Protože domácí disponovali nižší sestavou, často podkošové situace řešili faulem, což jim tentokrát rozhodčí netolerovali. Už po 7 minutách to bylo 2:13 a i v dalším průběhu jsme měli utkání plně pod kontrolou. Konečná výhra o 30 bodů odpovídá dění na palubovce.

Těmito výhrami jsme se udrželi na 1.místě druholigové tabulky. Příští zápasy sehrajeme doma 12.12. se Zlínem a 13.12. s Tišnovem „B“.

Body: Kaminská 18, Horáčková 10, Caldová 8,.. - Mocová 17, Hlaváčová 14, Žampová 12, Dirbáková a Hájková po 9, Vančurová 7, Vaněčková 5, Myšková 1, Friedelová., fauly: 24 + 2 TCH : 17, TH: 11/7 : 33/19, trojky: 1:1, čtvrtiny: 6:18, 12:15, 17:18, 9:23