ŽENY B | 2.liga - 15.11.2015

Prostějov ProstějovDomácí
58
87

Nedělním soupeřem nám byl mladý celek Prostějova, který dosud neokusil chuť porážky a vévodil druholigové tabulce. To nás ale ještě více motivovalo a povzbuzeni sobotní výhrou jsme rozhodně tento stav chtěli změnit. Úplný začátek (tak 3 minuty) nám sice moc nevyšel (6:5), pak se ale děvčata rozjela naplno a domácí se nestačili divit. Marně se halou ozývaly hlučné pokyny domácího kouče Živkoviče v jeho rodné řeči, nic nepomáhalo. Naše holky výborně bránily a v útoku zakončovaly jednu pohlednou akci za druhou. Po deseti minutách to bylo 9:25. Díky uspokojení naše obrana trochu povolila a Prostějov dokonce druhou část vyhrál 19:16. Po poločase opět vše šlapalo na jedničku a skóre utěšeně narůstalo. Konečný rozdíl 29 bodů odpovídá průběhu hry. Musíme ale ocenit, že některé mladé hráčky domácích podaly velice dobré individuální výkony a jsou příslibem. Stínem zápasu byl podvrtnutý kotník Danči Hlaváčové.

Díky těmto výhrám máme bilanci 5 výher a 1 prohru a dostali jsme se na 1.místo druholigové tabulky. Příští ligové zápasy sehrajeme 28.11. doma a 29.11. venku s týmem Poděbrad.

Body : Krátká 17, Švécarová 15, Fialová 9,... Hájková 17, Žampová 15, Friedelová 12, Vaněčková 11,Mocová 8, Myšková a Hlaváčová po 6, Kulíšková 5, Jonášová 4, Vančurová 3, fauly: 21 : 19, TH: 19/13 : 20/13, trojky: 5 : 6, čtvrtiny: 9:25, 19:16, 11:23, 19:23