ŽENY B | 2.liga - 18.10.2015 08:30

68
BK Příbor BK Příbor Hosté
52

Druhý moravský soupeř přijel povzbuzen sobotní výhrou v Poděbradech, my jsme ale podobný výsledek rozhodně neplánovali. Chtěli jsme na soupeřky vlétnout, ale to se nám moc nepovedlo, Příbor s námi hrál celý prvý poločas vyrovnanou partii, dokonce po něm o bod vedl. Naše děvčata po obrátce opět výrazně přidala v obraně a protože se vydařilo i několik akcí na útočné polovině, dostali jsme se po 3.desetiminutovce do vedení 50:37. V poslední části jsme už vývoj kontrolovali. Po tomto zápasu máme tedy bilanci 3 výhry a 1 prohru a jsme na třetím místě druholigové tabulky. Příští ligové zápasy sehrajeme až 14. a 15.11. a to venku, opět na Moravě.

Body :   Nymburk  – Hájková a Žampová po 14, Vaněčková 12, Hamplová 9, Veselá 7, Friedelová a Myšková po 4, Mocová a Hlaváčová po 2 - Drtilová 14, Uhrová 11, Kleinová 7,... fauly: 18 : 15, TH: 19/13 : 24/14, trojky: 3 : 2, čtvrtiny: 20:18, 11:14, 19:5, 18:15