ŽENY B | 2.liga - 28.11.2015 19:30

60
Basket Poděbrady Basket Poděbrady Hosté
51

Polabské derby přineslo v sobotu pro některé až nečekaně vyrovnaný zápas, teprve poslední čtvrtina rozhodla o našem vítězství. Poděbrady nebraly na vědomí fakt, že jsou poslední, zatímco my přesně na opačné straně tabulky a od začátku vyrukovaly s nepříjemnou obranou na naše dlouhé hráčky. Rozhodčí tento způsob hry tolerovali (za 3 čtvrtiny odpískali hostům pouze 6 faulů – po dvou v každé části). A protože naše střelba po celý zápas nebyla žádná hitparáda, ještě po 30-ti minutách vedli hosté o 3 body (38:41). Teprve v poslední části jsme se díky zlepšené hře začali konečně více prosazovat, tuto část jsme opanovali 22:10 a tím jsme dosáhli předpokládané výhry.

Body: Hájková 15, Žampová 12, Myšková a Friedelová po 8, Mocová 6, Vančurová a Vaněčková  po 4, Hlaváčová 3, Dirbáková. - Kaminská 15, Vejdovská 9, Herciková 7,..., fauly: 12 : 13 + 1 TCH, TH: 13/8 : 10/8, trojky: 4 : 5, čtvrtiny: 17:18, 9:12, 12:11, 22:10