VÝHRA I V NEDĚLI

V posledním utkání turnaje Wrocławska Iglica 2016 – III Memoriał Teresy Kępki-Swędrowskiej proti týmu Ostrovia Ostrów Wlkp. jsme si vítězstvím 67:59 zajistili minimálně druhé místo v turnaji.

Zápas se však zpočátku nehrál podle našich not. Celou první čtvrtinu jsme bojovali s úspěšností střelby a polský tým získal až devítibodové vedení. Díky naší obraně to však nebylo víc. Ve druhé čtvrtině jsme dali více než dvojnásobek bodů a Ostrovia jen jedenáct. Dohromady nám to stačilo na vedení v zápase. Po změně stran se rozdíl ve skóre už příliš nevzdaloval od nuly až do stavu 58:54 pro nás v poslední čtvrtině. Pak se dvakrát v těsném sledu trefila na tři body Alena Huňková a dala našemu vítězství definitivu.

„Kdybychom se v první čtvrtině lépe trefovali, bylo by naše vítězství výraznější. Také nás brzdily špatně zvolené přihrávky a dvacet ztracených míčů,“ nelíbilo se trenéru Kuruczovi.

Body:

DSK: Chomenčuk 18, Huňková 14 (4), Zavázalová 10 (2), Křížová 5 (1), Ursu 5, Hamplová 4, Bartáková 4, Mircová 3 (1), Šípová 2, Bakajsová 2.

Ostrovia: Jasnowska 16 (3), Sosnowska 12, Bishop 11, Motyl 7 (1), Stępień 5 (1), Jones 4, Nowicka 2, Ostrowska 2

Čtvrtiny: 9:18, 22:11, 16:14, 20:16 (z pohledu NBK : Ostrovia)

vloženo: 25.09.2016 18:37 / přečteno: 29062x