ŽENY A | Příprava - 10.09.2017 14:00

Halle Lions Halle LionsDomácí
75
101

Nedělní zápas proti Halle přinesl bodově bohatý zápas. V každé čtvrtině jsme nastříleli více než dvacet bodů a v konečném součtu to přineslo první stovku našeho týmu. Začátek zápasu byl vyrovnaný, oba týmy se střídaly ve vedení. Teprve v posledních minutách přišla naše šestibodová šňůra, která stanovila stav první čtvrtiny na 26:20. Hned na úvod druhé desetiminutovky jsme dvěma trojkami a dvoubodovým košem ještě více utekli a po dalších dvou slepených trojkách kapitánky Huňkové jsme rozmnožili náskok na dvacet bodů. Škoda, že jsme pak v závěru prvního poločasu nechali Halle devíti body v řadě trochu přiblížit.

Po změně stran jsme si původní dvacetibodový náskok vzali postupně zpět. Oba týmy se ve skórování střídaly, ale naše hráčky přeci jen byly několikrát úspěšné dvakrát za sebou. Na počátku poslední čtvrtiny jsme vytáhli vedení až na 91:63. Stý bod zaznamenala Kyara Linskens a trestným hodem upravila, minutu a kousek před koncem, na 101:71. Čtyři body Halle jen mírně změnily konečný výsledek.

Body: Vaughn 16, Tarasava 15, Chomenčuk 13, Huňková 12 (4 trojky), Linskens 12, Rybová 10, Šotolová 9, Žampová 6, Gallasová 3, Mircová a Bakajsová 2, Mocová 1, TH: 22/12, fauly: 20, trojky: 7, čtvrtiny: 26:20, 28:16, 23:24, 24:15