ŽENY A | Příprava - 09.09.2017 10:30

BA Karlovy Vary BA Karlovy VaryDomácí
82
85

Sobotní zápas proti Karlovým Varům ukázal, že musíme přidat v obraně. Více než osmdesát obdržených bodů je na pováženou. Pokud by nevycházela střelba z perimetru (deset trojek), mohl být výsledek klidně opačný.

Právě trojkou otevřela skóre Alena Huňková, jenže byli to domácí, kteří deseti body v řadě převzali iniciativu. Až do sedmé minuty byly Karlovy Vary ve vedení, ale dvě trojky a dvoubodový koš v rychlém sledu znamenaly po sedmi minutách zase naše vedení. Ovšem jen na krátko. Domácí přidali osm bodů v řadě a vyhráli první čtvrtinu 23:18. Ve druhé čtvrtině jsme se snažili domácí dotáhnout. Za pomoci dvojice Šotolová - Rybová se to povedlo, ale do druhého poločasu šli s jednobodovým náskokem domácí.

Vedení Lokomotivy se nám stále nedařilo dohnat. Vyrovnané utkání pokračovalo i po celou třetí čtvrtinu. Tři naše trojky (Saša Chomenčuk dala dvě) přeci jen pomohly k nepatrnému náskoku. Nicméně do závěrečného období se šlo za vyrovnaného stavu 60:60. Po výraznou část poslední čtvrtiny jsme byli ve vedení, ale necelé tři minuty před koncem se Vary dostaly před nás. Vyrovnala Saša Chomenčuk na 79:79. V předposlední minutě nejprve trojkou poslala svůj tým do vedení Kušlitová (celkem 25 bodů). Alena Huňková odpověděla košem stejné hodnoty a košem s faulem naší nejlepší střelkyně Vaughn jsme nakonec vítězství urvali.

Body: Vaughn 18, Huňková 17 (5 trojek), Chomenčuk 10, Šotolová 9, Linskens 8, Mircová a Bakajsová 6, Rybová 5, Gallasová 4, Tarasava 2, TH: 18/10, fauly: 18, trojky: 10, čtvrtiny: 18:23, 18:14, 24:23, 25:22