ŽENY A | Příprava - 08.09.2017 20:00

UDOMINATE Basket UDOMINATE BasketDomácí
77
67

Utkání proti švédskému družstvu Udominate Umea jsme začali prvním košem my, ale dalších devět bodů přišlo z rukou Seveřanek. Do zápasu jsme se vrátili desetibodovou šňůrou a první čtvrtinu jsme také vyhráli o dva body. Ve druhé čtvrtině si Udominate vybudovalo více než desetibodový náskok, který ještě dvěma znásobilo ve střední části třetí čtvrtiny. Na konci 27.minuty jsme prohrávali už o dvacet jedna bodů 38:59. Hrozivý rozdíl se podařilo v závěru čtvrtiny trochu snížit a v polovině poslední čtvrtiny jsme měli ještě naději na úspěch, když jsme po koši Aleny Huňkové snížili na rozdíl osmi bodů. Umea naší snahu odvrátila trojkou Hansson a dvě šestky přidala Bass. Nakonec jsme prohráli o deset bodů, tedy o stejný počet bodů, jako jsme v přípravě na minulou sezonu s tímto týmem prohráli i zvítězili.

Body: Vaughn 22, Chomenčuk 9, Tarasava a Žampová 6, Šotolová a Bakajsová 5, Linskens, Huňková a Gallasová 4, Mircová 2, TH: 8/7, fauly: 15, trojky: 2, čtvrtiny: 24:22, 8:19, 17:23, 18:13