Aktuality

ZNOVU DO VÝCHODNÍCH ČECH
18.01.2019 16:32

Po pohárovém vítězství v Trutnově, zamíříme na palubovku dalšího východočeského rivala Sokola Hradec Králové, ve snaze urvat dva cenné body do tabulky.
Více zde..
Přečteno: 25125x

V TRUTNOVĚ JSME SI DOŠLI PRO POSTUP
17.01.2019 16:38

Utkání v Českém poháru, které je díky své fatálnosti vždy ošidné, jsme porazili Loko Trutnov 77:55 a postupujeme do Final Four, jenž se bude hrát devátého a desátého března v Karlových Varech.
Více zde..
Přečteno: 26690x

OSTRAVA SMETENA ŠŇŮROU 30:2
13.01.2019 09:17

Odrazovým můstkem k celkovému vítězství 88:68 nad SBŠ Ostrava byl stav 35:35 v polovině druhé čtvrtiny. Ještě do konce prvního poločasu jsme vedli o patnáct a o dalších pět minut později o dvacet tři.
Více zde..
Přečteno: 26731x

PROHRA V POLSKU, KONEC ECW
11.01.2019 08:10

Polský tým potvrdil roli favorita v prvním kole play-off Eurocupu žen, vítězil přesvědčivě nad našimi hráčkami 93:66 a postupuje dál. Pro naše hráčky sezona v ECW končí.