ŠPATNÁ TŘETÍ KWARTA

Utkání proti domácím hráčkám nám hrubě nevyšlo. Soupeř se chtěl rehabilitovat za páteční špatný výkon, naše hráčky naopak hráli lehkovážně a prohrály vysoko 56:74.

„Špatně jsme přistupovali k hráčům, drželi jsme si velké odstupy a oni nám pálili trojky do obličeje,“ nelíbilo se trenéru Kuruczovi. Když se nakonec ještě zranila na začátku druhé čtvrtiny Egle, která inkasovala dvakrát ránu do kolene od ortézy protihráčky, naše hra se rozsypala úplně. Po klíčové třetí čtvrtině jsme v poslední části už jen korigovali průběžný výsledek. „Bez Egle jako bychom se báli ještě více,“ nechápal náš trenér.

Přitom úvod zápasu se nevyvíjel špatně. Ještě v poločase bylo skóre přijatelné (35:27 pro domácí). Přesto už se některé neduhy začaly projevovat i v této části zápasu. Květina zmaru vykvetla na úvod druhého poločasu. Domácí nás odzbrojili šňůrou 16:0, rozdíl ve skóre se propadl na 24 bodů (51:27), ale stále to ještě nebylo všechno. Bodová propast mezi oběma týmy nakonec cinkla až o třicítku. Produktem horší obrany bylo i pět košů s faulem, situace, která dokáže nadzvednout všechny trenéry. Domácí kouč na posledních 15 minut začal točit sestavou, my jsme se odrazili ode dna a alespoň v poslední čtvrtině jsme měli nad soupeře navrch.

Body: Shegog 20, Linkeviciene 12, Krężel 11, Sklepowicz 9, Czarnecka 7, Śnieżek 5, Leciejewska 4, Mistygacz 4, Tyszkiewicz 2, Zuchora, Rembiszewska - Šípová 12, Verlíkova 11, Šikšniute 10, Bartáková 7, Kuster 5, Rybová 4, Skokanová 2, 2 Hamplová, Taylor 2, Huňková 1, Mocová. Čtvrtiny: 19:12, 16:15, 24:7, 15:22.

vloženo: 13.09.2015 23:42 / přečteno: 30159x