Aktuality | Eurocup

PROHRA ZNAMENAJÍCÍ STOP
01.12.2017 11:28

Letošní působení v Eurocupu žen pro nás končí. Nedokázali jsme v lichých čtvrtinách, především ve třetí, držet s domácí Ragusou krok a favorit splnil očekávání. Nicméně za výkon se stydět nemusíme.
Více zde..

V RAGUSE O NADĚJI POSTUPU
30.11.2017 17:00

Dnes od půl deváté večer rozehrají naše basketbalistky poslední utkání v základní skupině Eurocupu v italské Raguse. Zápas, který nám ještě dává matematickou naději na postup do play-off.
Více zde..

PROHRA PO BOJI
23.11.2017 21:45

Utkání proti Szekszardu bylo z hlediska vývoje ve skupině a postupových možností klíčové. Třicet čtyři minut jsme byli lepší, zalomilo nás jedno rozhodnutí rozhodčí a ztráty. KSC Szekszard : DSK Nymbuk 73:66.
Více zde..

DNES O NADĚJI
22.11.2017 06:23

Naše hráčky odjely do maďarského Szekszárdu k odvetě v pátém kole FIBA Eurocupu women sehrát zápas o naději postupu do dalších, už vyřazovacích bojů této evropské soutěže.