Aktuality | Eurocup

NA HORKOU MAĎARSKOU PŮDU
06.11.2018 22:22

V úterý hodinu před východem Slunce se deset hráček DSK Basketball Nymburk naskládalo s asistentem Jiřím Havranem do autobusu Míly Heřmanského a odjelo do maďarského Szekszárdu odehrát další zápas Eurocupu žen.
Více zde..

ZASLOUŽENÁ VÝHRA V CELJE
31.10.2018 09:22

Utkání v Celje mělo dvě fáze - první čtvrtinu a zbytek zápasu. V prvních deseti minutách byli lepší domácí a ve zbytku utkání, především ve třetí čtvrtině, jsme dominovali my. Započtení obou částí nám vyneslo výhru 83:68.
Více zde..

CENNÁ VÝHRA NA ÚVOD ECW
26.10.2018 01:46

Ve čtvrtek se hrál v Nymburce v rámci EuroCupu žen výborný basketbal. Dramatickou koncovku jsme zvládli lépe my, když jsme sehráli šest sekund před koncem akci, která po vyhazování vedla ke koši znamenající vítězství nad MBK Ružomberok 71:70.
Více zde..

BUDOUCÍ SLOVENSKÝ MISTR?
23.10.2018 23:53

Ve čtvrtek od 19:00 hodin vstoupíme do dalšího ročníku evropského poháru EuroCup Women utkáním proti slovenskému Ružomberku.